Netflix’te bu hafta: En çok izlenen filmler… Zirveyi bırakmadı


Netflix’te yer alan yapımların haftalık toplam izlenme sürelerine göre hazırlanan Top 10 listeleri paylaşıldı. 6-12 Mayıs 2024 haftasında Netflix Türkiye’de en çok izlenen filmler şöyle…

1. Ölümlü Dünya 2

Zafer’in örgütün eline düşmesinin ardından Mermer ailesinin sempatik suikastçıları, örgütle aralarındaki hesabı kesinkes kapatmak için saklandıkları yerden çıkar.

2. Kurye

Kurnazlık yaparak bir para aklama planına dâhil olan bir vale, hızlı para akışı ve hızlı arabaların dünyasına hızlıca dalar ve sonunda çakılıp kalır.

3. Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi

Süper kötü idolleri tarafından reddedilen 12 yaşındaki Gru, sakar Minyon ekibinin yardımıyla ne kadar alçak biri olduğunu kanıtlamak için kolları sıvar.

4. Gelinin Annesi

Bir anne üzerine titrediği kızının düğünü için tropik bir adaya gider. Ancak damadın babasının, onlarca yıldır görmediği eski sevgilisi olduğunu keşfetmesi uzun sürmez.

5. Barbarian

Genç bir kadın, Detroit’te kiraladığı eve gittiğinde bir yabancının da aynı evi kiraladığını öğrenir. Üstelik zemin parkelerinin altında onu çok daha korkunç bir şey beklemektedir.

6. Balayımsı

Yeni evli bir çiftin balayı sırasında eşler neredeyse her açıdan farklı olduklarını keşfederler. Bakalım bu zıt kutuplar birbirini çekmeyi başaracak mı?

7. Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları

Grindelwald, tüm Muggle’ları yok etmekle tehdit edince profesör Dumbledore onu alaşağı etmek için Newt Scamander’ı cadı ve büyücülerden oluşan bir ekibin başına getirir.

8. Neandertallerin Sırları

Bu belgesel, Neandertallerle ilgili gizemleri ve fosil kayıtlarının bize hem yaşamları hem de yok oluşları hakkında neler söylediğini inceliyor.

9. Ölümlü Dünya

Yaşanan bir aksilik kimliklerini ifşa edip patronlarını öfkelendirince hem kiralık katillik hem de restoran işletmeciliği yapan bir ailenin başı büyük belaya girer.

10. Çılgın Kahvaltılık

Süt ve mısır gevreğinin kahvaltıya hükmettiği zamanlarda, devrim niteliğindeki yeni bir hamur işi yüzünden dev şirketler birbirine girer. Jerry Seinfeld’den Pop-Tart’lı bir komedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir